DIDACTIC.MD
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIDACTIC.MD

Forumul educațional
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 vacanta cadrelor didactice

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
marmar1

marmar1


Mesaje : 148
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 47
Localizare : Mariana Marin, ISE, Chișinău

vacanta cadrelor didactice Empty
MesajSubiect: vacanta cadrelor didactice   vacanta cadrelor didactice Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:28 am

Stimati colegi!
As vrea sa discutam despre vacanta, despre concediu.
Unde proiectati sa va odihniti? Ce locuri frumoase ati vizitat sau doriti sa vedeti? Cat este de importanta odihna in aceasta vacanta mare?

Eu! As vrea sa plec la mare si cred ca voi pleca in curand. Ador clipele matinale la mare... Mi-as dori si un training de formare. Am aplicat pentru participare la un stagiu de formare despre drepturile omului. Astept raspunsul. Lucrez la un material pe care vreau sa-l public pana in toamna. E vorba despre un ghid pentru dirigentie.
Dar D-stra? flower flower
Sus In jos
http://www.cartier.md/colectii/9/?first_page=1&page=3&
romel

romel


Mesaje : 22
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 72
Localizare : Sc. Nr.8 Piatra-Neamt

vacanta cadrelor didactice Empty
MesajSubiect: vacanta   vacanta cadrelor didactice Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 12:56 pm

Sarut mana, stimata Marmar premier!
Cum sa-ti raspund frumos?
"Ce-o sa fie, ce-o sa fie!..."
Nu ne-au dat salariile pe concediu pana acum, asa ca am renuntat la o statiune, dar cand ni le-or da, pe unde-am fost vom pleca si in nordul tarii.
In nord, cred ca vom merge cu niste "prieteni foarte dragi de la Chisinau", cand sper ca vor veni la Congresul XXX al invatatorimii Ro., binenteles mai devreme fata de anul trecut, pentru a avea buget de timp.
Voi lucra la monografia locurilor natale, pe care am inceput-o, find o obligatie de sange pentru mine.
In rest ma voi plimba prin oras si voi admira ce-am mai admirat...
Tie, visele sa ti se implineasca si sa fii fericita, pentru ca meriti, dupa un an cu multe impliniri mari.
R
Sus In jos
marmar1

marmar1


Mesaje : 148
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 47
Localizare : Mariana Marin, ISE, Chișinău

vacanta cadrelor didactice Empty
MesajSubiect: salutari!   vacanta cadrelor didactice Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 10:13 pm

Va salut, stimate coleg!
Ma bucur din suflet cand va citesc mesajele D-stra...mai ales cand aveti planuri de calatorie cu niste colegi din Chisinau... e tare incitant...
Am aflat azi despre Congres. Dar pare-se ca despre invatatorii de peste hotare nu se vorbeste...Poate e devreme? Am vrea sa stim ca sa reusim cu vizele.
Sunt sigura ca va fi o vara frumoasa! Mai ales la Piatra Neamt, la strand....???? ce m-as face acum incolo! Aoleu!
Sus In jos
http://www.cartier.md/colectii/9/?first_page=1&page=3&
Continut sponsorizat





vacanta cadrelor didactice Empty
MesajSubiect: Re: vacanta cadrelor didactice   vacanta cadrelor didactice Icon_minitime

Sus In jos
 
vacanta cadrelor didactice
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Atestarea Cadrelor Didactice
» Parintii ar trebui sa fie principalii parteneri ai cadrelor didactice?
» Metode moderne de predare-invatare
» sala de clasa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIDACTIC.MD :: .::Curriculum și Manuale::. :: Învățămînt primar-
Mergi direct la: