DIDACTIC.MD
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIDACTIC.MD

Forumul educațional
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Invatamant prescolar

In jos 
AutorMesaj
lilus




Mesaje : 2
Data de înscriere : 30/08/2009

Invatamant prescolar Empty
MesajSubiect: Invatamant prescolar   Invatamant prescolar Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 9:35 pm

Abia azi am descoperit acest site (cu totul si cu totul din intamplare Crying or Very sad ).
Am "calatorit" nitel prin aceste pagini si am descoperit colegi minunati.
Sunt invatatoare-educatoare intr-o localitatea din Jud.Satu Mare, Romania. Am o experienta la clasa de 26 de ani (am lucrat si ca invatatoare, acum lucrez ca educatoare intr-o gradinita) si cu toate astea ma simt inca tanara.
M-as bucura foarte mult sa schimb impresii cu colegi din Moldova (poate sa incheiem parteneriate).
Deocamdata citesc tot ce pot din ceea ce ati scris dumneavoastra pe acest site... deja am gasit o gramada de lucruri interesante!
Astept cu interes vesti si de la colege educatoare (sau poate imi spuneti daca exista alt site ptr invatamantul prescolar).
Va doresc numai bine si multe succese.
Sus In jos
lilus




Mesaje : 2
Data de înscriere : 30/08/2009

Invatamant prescolar Empty
MesajSubiect: Re: Invatamant prescolar   Invatamant prescolar Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 2:07 pm

Observ ca nu este nimeni interesat de o colaborare... va doresc multe succese si numai bine!
Institutor. Liliana Gergely
Sus In jos
 
Invatamant prescolar
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Examene in invatamant
» Criza sistemului de invatamant
» Formarea continua la nivel de institutie de invatamant

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIDACTIC.MD :: .::Curriculum și Manuale::. :: Învățămînt primar-
Mergi direct la: