DIDACTIC.MD
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DIDACTIC.MD

Forumul educațional
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii.

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Victoritsa




Mesaje : 9
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 45
Localizare : Chisinau

Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii.   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 5:15 pm

Anul acesta voi avea acest curs in clasa a 7-a si a 8-a, sunt entuziasmata, sper ca si elevii mei vor fi Exclamation
Sus In jos
marmar1

marmar1


Mesaje : 148
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 47
Localizare : Mariana Marin, ISE, Chișinău

Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: Amnesty international   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 5:39 pm

Dragi colegi,
Am avut parte în această vară de un training deosebit pentru posibilitatea de a preda cursul Am dreptul sa-mi cunosc drepturile.
DETALII: www.amnesty.md. lol!


Ultima editare efectuata de catre marmar1 in Joi Aug 21, 2008 5:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.cartier.md/colectii/9/?first_page=1&page=3&
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 11
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 43
Localizare : Cavcaliuc Valeriu ISE

Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: Re: Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii.   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 5:44 pm

a fost super la acest training, chiar am de ce sa-mi aduc aminte cheers
Sus In jos
https://iseforum.forumgratuit.ro
marmar1

marmar1


Mesaje : 148
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 47
Localizare : Mariana Marin, ISE, Chișinău

Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: ACTIVITĂȚI DE NEUITAT!   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 5:59 pm

Cool MAI ALES PRIETENUL TAINIC... Question SAU CEL MAI INALT TURN AL DREPTURILOR OMULUI! affraid
Sus In jos
http://www.cartier.md/colectii/9/?first_page=1&page=3&
Victoritsa




Mesaje : 9
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 45
Localizare : Chisinau

Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: Re: Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii.   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 7:23 pm

Daaaa! training-ul a fost instructiv, nu ne ramine decit sa vedem cum ne va reusi predarea cursului si cum il vor accepta elevii Question Intuiesc ca le va placea mult "evocarea", adica energizer-ul, iar restul va urma firesc...


Ultima editare efectuata de catre Victoritsa in Lun Aug 25, 2008 7:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ecaterina




Mesaje : 1
Data de înscriere : 22/08/2008

Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: prieten tainic   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 11:39 pm

mi-a placut sa fiu alaturi de voi la training, sa ma simt copil, sa ne jucam ghidati de moderatorii nostri bounce , a fost o experienta unicala, am obtinut dreptul de a preda o ora optionala. suportul metodic imi va fi de ajutor.
vicky, mersi mult! deasemenea marianei pt confidentialitate! Wink
Sus In jos
marmar1

marmar1


Mesaje : 148
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 47
Localizare : Mariana Marin, ISE, Chișinău

Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: confidentialitate   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 8:52 am

Doamna Ecaterina, să știți că m-ați impresionat foarte mult. În primul rând pentru bunătatea din suflet ce o purtați în priviri și în vorbe. Sincer, mi-aș fi dorit să am un profesor de istorie ca și Dumneavoastră. Mă încorseta în anii de școală această disciplină din cauza profesorilor, care erau profesioniști, deosebiți, dar nu-mi inspirau atâta încredere și bunătate.
Îmi pare bine că ați aderat la forumul nostru și vă așteptăm cu drag, venind și cu alți colegi de breaslă dornici de a discuta despre pasiunea noastră comună-grija pentru subiecții educației!

Cu multă admirație, Mariana Marin! sunny flower
Sus In jos
http://www.cartier.md/colectii/9/?first_page=1&page=3&
Victoritsa




Mesaje : 9
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 45
Localizare : Chisinau

Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: Re: Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii.   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 7:28 pm

Bine ai venit pe site, Ecaterina! Asteptam la Stiinte socioumane versurile despre satul natal. Sunt sigura ca vor fi incintati nu doar boroganenii..."VESNICIA S-A NASCUT LA SAT"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Empty
MesajSubiect: Re: Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii.   Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii. Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine a avut sau cine intentioneaza sa aiba ore la cursul "Am dreptul sa-mi cunosc drepturile"-schimb de impresii.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Invatatorul Modern, decembrie 2009
» CINE ESTE PENTRU MINE MOS CRACIUN ?
» Concurs Nichita Stanescu - Dreptul la timp
» Opinii, impresii despre Conferinta desfasurata
» "Educatia economica" in anul scolar 2008-2009

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DIDACTIC.MD :: .::Curriculum și Manuale::. :: Științe Socio-Umane-
Mergi direct la: